IV Науково-практична конференція в ПолтНТУ

Науково-практична конференція в ПолтНТУ 20-21 лютого 2014 року у ПолтНТУ була проведена IV-та науково-практична конференція «Співпраця наукових установ, вищих навчальних закладів та підприємств у підготовці фахівців та розвитку видобувної галузі».

Мета науково-практичної конференції: обговорення перспектив розвитку нафтогазового комплексу в Полтавській області та Україні, налагодження співробітництва між науковими установами та підприємствами.

Відкриваючи пленарне засідання конференції, ректор, професор Володимир Онищенко наголосив, що на факультеті нафти і газу та природокористування накопичено 20 років досвіду в підготовці фахівців для нафтогазового комплексу. За цей час для нафтогазової галузі народного господарства України університетом підготовлено понад 1000 фахівців. Випускники факультеті нафти і газу та природокористування користуються попитом на ринку праці й успішно застосовують набуті знання на провідних підприємствах України та багатьох країн світу – лідерів нафтогазового сектору економіки.

Також перед учасниками конференції виступили голова Спілки буровиків України Анатолій Вдовиченко та головний інженер науково-технічного підприємства «Бурова техніка» Олександр Лазоренко.

Під час пленарного засідання підписано угоду про співпрацю між Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка та Спілкою буровиків України. Метою Угоди є забезпечення високого рівня наукових та методичних розробок, якості підготовки спеціалістів шляхом ефективного використання педагогічного, методичного та наукового потенціалу ПолтНТУ та Спілки буровиків України.

Підписання цієї угоди є подальшим розвитком існуючої активної співпраці з провідними нафтогазовими підприємствами регіону в організації практичної підготовки студентів, проходження виробничих практик, створення філій кафедр, виконання дипломних і магістерських робіт, які мають практичне спрямування для подальшого впровадження на нафтогазових підприємствах. До того ж, Міністерство освіти і науки України орієнтує вищі навчальні заклади на використання механізму взаємодії роботодавців, бізнесу, наукових та освітніх установ, що сприяє формуванню у сучасної молоді високого рівня професійних навичок та підвищує їх конкурентоспроможність на ринку праці.

Науково-практична конференція в ПолтНТУ Науково-практична конференція в ПолтНТУ Науково-практична конференція в ПолтНТУ

За матеріалами Прес-служби ПолтНТУ

Коментарі залишайте ТУТголовна | новини | публікації | журнал |про спілку | галерея | контакти
 
Київський завод бурової техніки Востокспецсервис НТП Бурова техніка Компания Регион Перший буровий портал OOO N.Stone
Rambler's Top100
© 2009, ВГО "Спілка буровиків України"
design by sadxaka
Логотип "Спілки буровиків України"