Cтасенку Володимиру Миколайовичу, головному фахівцю Департаменту з видобування газу та нафти НАК "Нафтогаз України" виповнилося 60 років

з'їзд Спілки


Народився Володимир Стасенко 31 травня 1953 року у с. Нижня Стинава Стрийського району Львівської області.

У 1970 році вступив до Івано-Франківського інституту нафти і газу, який закінчив у 1975 році за спеціальністю "Технологія і комплексна механізація розробки нафтових і газових родовищ", спеціалізація "Буріння нафтових і газових свердловин".

Трудову діяльність розпочав ще навчаючись в інституті під час проходження виробничих практик у 1973 році на посадах робітника 2 розряду та помічника бурильника нафторозвідувальної експедиції глибокого буріння № 2, м. Печора, Комі АРСР. У 1974 році працював на посаді помічника бурильника 4 розряду Котурдепінського управління бурових робіт, м. Котурдепе НебітДагського району Туркменської РСР.

Після закінчення інституту у 1975 році Володимир Миколайович був направлений на роботу в Полтавське управління бурових робіт, в якому пройшов шлях від бурильника 6-го розряду, старшого інженера-технолога групи промивальних рідин, старшого інженера цеху труб і трубопроводів, бурового майстра, начальника бурової.

З 1983 по 1985 рік працював на посадах заступника начальника центральної інженерно-технологічної служби та начальника центральної інженерно-технологічної служби Полтавського УБР.

У 1985 році був обраний на посаду голови профспілкової організації Полтав¬ського обкому профспілок робітників нафтової та газової промисловості.

З 1986 по 1988 рік - заступник начальника Полтавського управління бурових робіт, а з 1988 р. по 1999 р. - начальник Полтавського управління бурових робіт. У 1999 році переведений на посаду начальника виробничо-технічного відділу Полтавського відділення бурових робіт бурового управління "Укрбургаз".

У 2002 році переведений на посаду заступник директора Департаменту з видобування газу та нафти Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", з 2010 року по даний час - головний фахівець Департаменту з видобування газу та нафти Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України".

Володимир Миколайович завжди виступав ініціатором розроблення та впровадження нових технічних засобів і технологій спорудження свердловин, був автором з розробки технології і технічних засобів установки ізоляційних мостів у похило-спрямованих свердловинах, що було покладено в основу дисертаційної роботи.

У 1995 році закінчив аспірантуру Івано-Франківського державного технічного університету нафти і газу без відриву від виробництва, в тому ж році успішно захистив кандидатську дисертацію і йому було присуджено науковий ступінь кандидата технічних наук, за сумісництвом працював на посаді доцента кафедри буріння ІФНТУНГ. Він є автором понад 40 наукових праць, 7 патентів України на винаходи, 3 навчально-методичних розробок.

Володимир Миколайович Стасенко разом з дружиною Наталією виростили двох синів Андрія і Романа, які працюють в структурі Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" і беруть участь у розробці нових економічних стратегій розвитку нафтогазової галузі України.

Стасенко В. М. брав активну участь у державній і громадській діяльності, обирався депутатом Полтавської обласної ради та двічі депутатом Полтавської міської ради.

Працюючи на керівній посаді він підтримував організацію спортивної роботи в колективі, завжди знаходив вільний час для занять у секціях волейболу і футболу.

За вагомий внесок у розвиток нафтогазової галузі України нагороджений Орденом святого рівноапостольного Володимира Великого ІІІ ступеня, йому присвоєно Почесні звання "Відмінник газової промисловості", "Почесний працівник АТ "Газпром", нагороджений бронзовою медаллю ВДНГ за введення в розробку Яблунівського газоконденстаного родовища, удостоєний відзнак ІІ та ІІІ ступеней НАК "Нафтогаз України".

Тож дозвольте, шановний Володимире Миколайовичу, побажати Вам міцного здоров'я, сімейного благополуччя, творчої наснаги, здійснення усіх задумів і передачі свого багатого досвіду молодому поколінню буровиків!ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СТОРІНКИ У СОЦІАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ ФЕЙСБУК

Коментарі залишайте ТУТ

головна | новини | журнал |про спілку | галерея | контакти
 
Київський завод бурової техніки Востокспецсервис НТП Бурова техніка Компания Регион Перший буровий портал OOO N.Stone
Rambler's Top100
© 2009, ВГО "Спілка буровиків України"
design by sadxaka
Логотип "Спілки буровиків України"