До уваги абітурієнтів

Для абітурієнтів


Шановні абітурієнти!

Ви маєте реальну нагоду отримати унікальну багатопрофільну гірничу спеціальність – «Буріння свердловин», фахівців з якої з 1966 року готують у Донецькому національному технічному університеті (ДонНТУ) – одному з кращих технічних вузів України.

В 2012 році оголошено прийом на спеціальність «Буріння свердловин» (БС) і її спеціалізацію «Технологія і техніка розвідки родовищ корисних копалин» (ТТР). Підготовка проводиться за освітньо-кваліфікаційними рівнями «Бакалавр» (в рамках напряму «Гірництво»), «Спеціаліст» і «Магістр».

Денна форма навчання – за рахунок держбюджетних коштів, заочна форма – за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб.

Держзамовлення на 1 курс навчання за ОКР «Бакалавр» – до 40 осіб (на весь напрям «Гірництво» – 170 осіб).

Студентам денної форми навчання виплачується академічна стипендія в розмірі від 625 гривень на місяць. Студенти з віддалених від Донецька населених пунктів в обов’язковому порядку забезпечуються гуртожитком.

За період навчання також є можливість отримати другу спеціальність економічного профілю або на військовій кафедрі.

Спеціальність «Буріння свердловин» не прив’язана до підприємств однієї галузі. Її випускники з успіхом можуть працювати як на бурових, так і на гірничих видобувних підприємствах (шахти, рудники, кар’єри, золотодобувні артілі), в геологорозвідувальній і нафтогазових галузях, в будівельних організаціях різного профілю (цивільне, підземне, шахтне будівництво, прокладка комунікацій), в конструкторських і наукових організаціях. Ця спеціальність є дуже мобільною та інтернаціональною (можна працювати вахтовим методом в інших областях України або в країнах з більш високим рівнем оплати праці, перехід з галузі в галузь є легким і не потребує перекваліфікації тощо).

Випускники спеціальності «Буріння свердловин» забезпечують: видобуток та утилізацію газу на вугільних родовищах та сланцевого газу; розвідку родовищ корисних копалин на суші і на морі; видобуток корисних копалин свердловинним та відкритим способами; дегазацію вугільних пластів діючих шахт як з поверхні, так і з-під землі; пошуки і видобуток питної або технічної води; безлюдну проходку шахтних стволів та свердловин великого діаметру спеціального призначення; спорудження пальових підґрунть при будівництві будинків, споруджень, мостів, дамб; інженерно-геологічні роботи при будівництві споруд і транспортних комунікацій, в тому числі і на шельфі; проведення буровибухових робіт; безтраншейне спорудження підземних комунікацій; реконструкцію гірничих підприємств, будівництво метрополітенів і тунелів.


З правилами прийому можна ознайомитися на сайті ДонНТУ:

За довідками звертайтеся в деканат гірничо-геологічного факультету ДонНТУ:
м. Донецьк,
вул. Артема, 58, к. 404,
тел. 062 3380994,
e-mail – karakozov@donntu.edu.ua.

Чекаємо на вас!

З повагою,
декан гірничо-геологічного факультету ДонНТУ,
голова Донецького обласного осередку Спілки буровиків України
А.А.Каракозов.

Коментарі залишайте ТУТ

головна | новини | журнал |про спілку | галерея | контакти
 
Київський завод бурової техніки Востокспецсервис НТП Бурова техніка Компания Регион Перший буровий портал OOO N.Stone
Rambler's Top100
© 2009, ВГО "Спілка буровиків України"
design by sadxaka
Логотип "Спілки буровиків України"