Екс-міністр геології Микола Гавриленко розповів
про стан буріння в Україні. Відео

Микола Гавриленко

Почесним головою Спілки буровиків є Микола Гавриленко. Він був народним депутатом Верховної Ради І-го скликання, а в 1982-1998 роках - Міністром геології України. Cаме він відкрив Перший Міжнародний буровий форум, що проходив в рамках 15-го Міжнародної виставки нафтогазової промисловості „Нафта та Газ 2011”.

Микола Методійович розповів про своє бачення ситуації в Україні з глибоким та колонковим бурінням. Зазначив, що Україна з розвідки і розробки корисних копалин перебуває на пізній стадії. Тобто, вже дуже багато зроблено, дуже багато підготовлено і в подальшому буде поступовий спад нових відкриттів і обсягів видобутку.

„Зараз, говорячи про буріння глибоких свердловин можна сказати, що люди, які працюють у цій сфері стоять на порозі великих змін. Адже, фактично ухвалено рішення про те, щоб виділити в окремі підприємства незалежно від видобувних підприємств бурові підприємства і дати їм значну волю. Яка це буде воля — ще побачимо, - зазначив Гавриленко. - Є наміри їх приватизувати, є наміри частково приватизувати і є наміри ще якийсь час залишити їх у державній власності. Але повністю ці підприємства повинні працювати на основі прямих договорів з замовниками. Виходячи з того досвіду, що ми маємо, можна спрогнозувати, що ця приватизація і реструктуризація буде найтяжчим ударом по глибокому бурінню. Для того, щоб це зробити потрібні кошти і потрібен час. Хоча б два роки. Крім того потрібна хороша програма”.

Гавриленко попросив присутніх на форумі кожного в силу своїх можливостей заявити зараз про свої інтереси у цій справі і, можливо, щось було б враховано при реструктуризації галузі глибокого буріння.

Відтак почесний голова Спілки зазначив, налагодження систематичної роботи організації в нинішніх складних умовах — є величезною заслугою. За це він подякував усім та побажав у подальшому плідної роботи.

Коментарі залишайте ТУТ

головна | новини | журнал |про спілку | галерея | контакти
 
Київський завод бурової техніки Востокспецсервис НТП Бурова техніка Компания Регион Перший буровий портал OOO N.Stone
Rambler's Top100
© 2009, ВГО "Спілка буровиків України"
design by sadxaka
Логотип "Спілки буровиків України"