Відбувся Перший Міжнародний форум буровиків

Перший Форум буровиків відбувся

Сьогодні, 1 листопада, в рамках 15-го Міжнародної виставки нафтогазової промисловості відбувся Перший Міжнародний форум буровиків. Проведення зібрання стало можливим завдяки організації Спілка буровиків України, НАК „Нафтогаз Україна”, НТП „Бурова техніка”, компанія „Акко Інтернешнл”.

Відкрив Форум почесний Голова Спілки буровиків України Микола Гавриленко, який привітав учасників заходу, подякував організаторам і побажав плідної роботи. Голова правління Анатолій Вдовиченко, який виступав потім зазначив, що згуртованість фахівців і науковців бурової справи вкрай необхідне в наш складний час. Адже ніхто не буде допомагати, якщо буровики самі не прикладуть зусилля для вирішення власних проблем.

На Форумі в цей день прозвучало чимало цікавих та інформативних доповідей. Одна з такою була промова генерального директора НТП „Бурова техніка” Віталія Вітрика. Він розповів про сучасне сервісне обслуговування бурових робіт. Крім того Віталій Григорович акцентував на тому, що в сьогоденні слід використовувати вітчизняні потужності під час виконання бурових робіт. Переваги у залученні українських компаній полягають у тому, що, по-перше, наші фахівці краще знають законодавчу базу, а по-друге, їхні послуги значно дешевше.

Форум буровиків


Із надзвичайною цікавістю і увагою учасники Міжнародного форуму дивилися презентацію американця Нейла Бьорда, який представляв компанію Weatherford International Ltd. Основу доповіді складала розповідь про використання роторних систем керування (RSS) в бурінні похило-направлених і горизонтальних свердловин.

Форум буровиків


Далі виступали представники навчальних закладів, що готують майбутніх буровиків, науковці та професіонали бурової справи.

Форум буровиківФорум буровиків

Форум буровиків

Форум буровиків

Форум буровиків

Форум буровиків

Форум буровиків

Форум буровиків

Форум буровиків

Форум буровиків

Насамкінець учасники Першого форуму буровиків ухвалили рішення щодо створення Міжнародної організації буровиків.

Форум буровиків

Форум буровиків

Коментарі залишайте ТУТ

головна | новини | журнал |про спілку | галерея | контакти
 
Київський завод бурової техніки Востокспецсервис НТП Бурова техніка Компания Регион Перший буровий портал OOO N.Stone
Rambler's Top100
© 2009, ВГО "Спілка буровиків України"
design by sadxaka
Логотип "Спілки буровиків України"