Буровики відвідали Патріарха Київського
і всієї Руси-України

Конференція в Полтаві


15 квітня 2010 року делегація Спілки буровиків України в складі голови правління А. І. Вдовиченка, виконавчого директора М. В. Малова та члена правління, генерального директора НТП «Бурова техніка» В. Г. Вітрика відвідала Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

У ході зустрічі Святійший Владика нагородив орденом святого Архистратига Михаїла Віталія Григоровича Вітрика за його вагомий внесок у відроджені духовності України а також за сприяння у розбудові Української Православної Церкви.

На церемоніі нагородження були також присутні архієпископ Житомирський та Овруцький Владика Ізяслав і секретар Патріарха єпископ Єпіфаній.

На зустрічі були обговорені низка питань співпраці. Святійший Патріарх виявив зацікавленість проблемами суто земними - перспективою розвитку національної мінерально-сировинної бази, особливо нафтогазовидобутку. Голова Спілки подарував Патріаршій бібліотеці комплект книг про Державну геологічну службу і нафтогазовий комплекс України та іншу літературу про сучасний стан та перспективу розвитку української геологічної науки та висловив побажання, що ця література буде корисною при підготовці священнослужителями своїх проповідів.головна | новини | журнал |про спілку | галерея | контакти
 
Київський завод бурової техніки Востокспецсервис НТП Бурова техніка Компания Регион Перший буровий портал OOO N.Stone
Rambler's Top100
© 2009, ВГО "Спілка буровиків України"
design by sadxaka
Логотип "Спілки буровиків України"