Відбулися збори Київської ГРЕ ДРГП "Північгеологія"

Збори в Північгеологія

11 листопада 2009 року відбулися збори буровиків Київської геологорозвідувальної експедиції ДРГП "Північгеологія", в яких взяли участь керівництво, інженерно-технічні працівники, бурові майстри та машиністи бурових установок.

Спочатку заслухали члена правління Спілки, голову галузевої комісії з гідрогеології В. П. Данилка за матеріалами засідання ІІІ Ради Спілки, яка відбулася 22 вересня 2009 року в Криму. Це співпало з проведенням ХІІ Міжнародної конференції з породоруйнівного інструменту. Повна інформація про Раду та конференцію наведена в 3-му випуску журналу "Буріння". Серед недоліків Радою відзначена низька активність Спілки безпосередньо в бурових бригадах, дільницях та структурних підрозділах бурових підприємств. Визнано доцільним провести Всеукраїнську конференцію "Збільшення обсягів буріння нафтогазових свердловин - шлях до енергонезалежності України" та взяти участь у виборчому процесі шляхом співпраці з усіма кандидатами, які будуть сприяти розвитку бурових робіт для забезпечення України власними мінеральними ресурсами.

Начальник експедиції І. П. Костюченко у своєму виступі наголосив про необхідність всіх буровиків об'єднуватися навколо Спілки для захисту власних інтересів. Результати першого року роботи показали її спроможність послідовно та наполегливо, на високому рівні виконувати статутні завдання. На сьогодні, Спілка представляє високоорганізовану та впливову структуру, яка в змозі вирішувати важливі науково-технічні та виробничі питання, пов'язані з буровими роботами. Журнал "Буріння" відповідає сучасним вимогам, як за змістом, так і за оформленням. Публікації своєчасні та корисні для фахівців бурової справи. У журналі висвітлюється вся діяльність Спілки, що є важливим для її членів.

Головний механік експедиції М. Ф. Кисіль висловив занепокоєння технічним станом бурового обладнання. Вік бурових установок від 15 до 25 років. З таким обладнанням важко витримати конкуренцію з іншими буровими підприємствами, які укомплектовані більш сучасною технікою та технологією. Необхідно піднімати питання про переозброєння державних бурових підприємств.

Машиніст бурової установки, студент Київського геологорозвідувального технікуму Андрій Фоніцький запропонував розглянути питання покращення побутових умов для виробничих бурових бригад на польових дільницях, що дозволить підняти престижність професії та буде сприяти залученню молоді до бурових робіт.

В обговоренні взяли також участь начальник виробничого відділу П. В. Галюга, бурові майстри В. Б. Миселюк та П .В. Четверіков.

За результатами обговорення прийнято рішення про підтримку ініціативи Спілки по проведенню Всеукраїнської конференції на якій розглянути проблемні питання, що стримують розвиток бурових робіт та визначити можливі шляхи їх вирішення.

В зборах взяли участь голова правління Спілки А. І. Вдовиченко та голова Ревізійної комісії М. І. Мазко.головна | новини | журнал |про спілку | галерея | контакти
 
Київський завод бурової техніки Востокспецсервис НТП Бурова техніка Компания Регион Перший буровий портал OOO N.Stone
Rambler's Top100
© 2009, ВГО "Спілка буровиків України"
design by sadxaka
Логотип "Спілки буровиків України"