Збори бурових підприємств Київщини

Розширене засідання Ради ВГО Спілка буровиків України

21 жовтня 2009 року на базі Північного державного регіонального геологічного підприємства відбулися збори представників бурових підприємств, що виконують роботи зі спорудження свердловин на воду в м. Києві та Київськой області.

Представники ПівнічДРГП, ТОВ “Східспецсервіс”, Правобережної ГЕ, ТОВ “Гідротехнобур”, ТОВ “Правобережна експедиція”, ТОВ “Києвкомунекологія”, ТОВ “Емпайр”, ТОВ “Фірма “Вік”, ПП Ломоноса Р. Г., ТОВ “КБК”, ВК “Геолог”, ТОВ “Корунд”, ТОВ “Артезіан”, ПП “Буровик”, ПП Шпитальника В. Л. обговорили сітуацію, яка склалася на ринку буріння експлуатаційних свердловин на воду на Київщині.

Учасники зборів відмітили, що неконтрольоване з боку Мінприроди та Держгірпромнагляду масове буріння свердловин несумлінними буровими підрядниками призвело до забруднення Бучакського та Сеноманського водоносних горізонтів (особливо в лівобережних районах м. Києва). В змаганні за дешевизною метра буріння (в умовах кризи кількість платоспроможних замовників значно зменшилася) ці буровики (здебільшого ті, що приїжджають з інших регіонів) грубо порушують технологію спорудження свердловин, не ізолюючі вищчележачі неякісні та нижчележачі якісні водоносні горизонти.

Учасники зборів вирішили підготувати меморандум бурових підприємств Київщини, довести його до відома всіх організацій, які мають ліцензію на цей вид діяльності, та прийняти заходи щодо недопущення неякісного виконання бурових робіт. Також вирішили постійно інформувати громадян через засоби масової інформації до чого може привести спорудження свердловини на своїй земельній ділянці з порушенням технологічних вимог.головна | новини | журнал |про спілку | галерея | контакти
 
Київський завод бурової техніки Востокспецсервис НТП Бурова техніка Компания Регион Днепропетровский завод бурового оборудования OOO N.Stone
Rambler's Top100
© 2009, ВГО "Спілка буровиків України"
design by sadxaka
Логотип "Спілки буровиків України"