Новини

Перший міжнародний Форум буровиківПРОГРАММА 1-ГО МЕЖДУНАРОДНОГО ФОРУМА БУРОВИКОВ

В рамках 15-й Международной выставки нефтегазовой промышленности 1 ноября состоится 1-й Международный Форум буровиков. Организаторами являются: Союз буровиков Украины, НАК "Нафтогаз Украины", компания "Акко Интернешнл", НТП "Буровая техника".

Место проведения: г.Киев, Броварской проспект, 15, Международный выставочный цент, павильон 1, конференц-зал 3.

Работа Форума буровиков с 12.00 до 17.00 >>>

Світла пам'ятьПАМ'ЯТІ БАШЛИКА СТАНІСЛАВА МОДЕСТОВИЧА

17 травня 2010 року на 75-му році пішов з життя викладач бурової справи Київського геологорозвідувального технікуму Башлик Станіслав Модестович.

Станіслав Модестович був щирою, принциповою і доброзичливою людиною. Він відзначався порядністю, великою працездатністю, високим професіоналізмом і відданістю своїй справі.

Світла пам'ять про Станіслава Модестовича назавжди залишиться в серцях друзів, колег та численних учнів. >>>


Установчий з'їздВІДБУВСЯ УСТАНОВЧИЙ З'ЇЗД СПІЛКИ

6 червня 2008 року в Києві відбувся установчий з'їзд Всеукраїнської громадської організації "Спілка буровиків України", в якому взяли участь 110 фахівців бурової справи, делегованих 72 підприємствами та організаціями із 18 областей України.

Приїхали делегації більше як з двох третин областей України, і це дало юридичні підстави вважати його повноважним. Було ухвалене рішення про створення Всеукраїнської громадської організації «Спілка буровиків України”. Створено керівні органи та статут організації. >>>
Дмитро МормульБУРОВИКІВ ПРИВІТАВ ГОЛОВА ДЕРЖАВНОЇ ГЕОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ

Утворення Всеукраїнської громадської організації «Спілка буровиків України» та випуск її фахового журналу є свідченням того, що назріла нагальна потреба багатотисячного загону спеціалістів з буріння ділитися набутим досвідом, координувати свої дії, отримувати необхідну інформацію щодо нових технічних та наукових розробок і просто підтримувати теплі стосунки з людьми однієї долі, які вибрали для себе таку нелегку, по-справжньому чоловічу, сповнену сурової романтики професію.

У час космічних досліджень, квантової механіки і нанатехнологій людство ще не знайшло більш точного і достовірного способу докопатися до геологічних істин як гірничі роботи, з яких найбільш оперативним та найменш затратним є буріння свердловин. Мабуть важко до кінця висловити професійне відчуття, коли з великих глибин піднімається так очікуваний і ні з чим не порівнювальний для геолога скарб – його величність керн. Адже ці, інколи неприглядні, шматочки породи несуть безцінну для дослідника надр інформацію, яка стає квінтесенцією досліджень, почасти чисельних фахівців у продовж багатьох років, які забезпечують розвиток геологічної науки. І створює це матеріальне диво тандем геолога і буровика. >>>


головна | новини | публікації | журнал |про спілку | галерея | контакти
 
Київський завод бурової техніки Востокспецсервис НТП Бурова техніка Компания Регион Днепропетровский завод бурового оборудования OOO N.Stone
Rambler's Top100
© 2009, ВГО "Спілка буровиків України"
design by sadxaka
Логотип "Спілки буровиків України"